Комунальне некомерційне підприємство Обухівської міської ради
“Обухівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги”

Адреса: 08700 м. Обухів, вул. Каштанова, 52
Телефон: (04572) 56-005 – приймальна
Електронна адреса: obuhivmcpmsd@ukr.net

Відповідно до рішення Обухівської міської ради від 29.11.2016 р. № 307-16-VІІ створено Комунальний заклад Обухівської міської ради «Обухівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», який розпочав свою діяльність 04.01.2017 року та надає первинну медико-санітарну допомогу населенню міста Обухів, сіл Таценки та Ленди.

З 04 липня 2018 року Комунальний заклад Обухівської міської ради «Обухівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» перетворено на Комунальне некомерційне підприємство Обухівської міської ради «Обухівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», відповідно до рішення Обухівської міської ради № 846-36-VІІ від 26 червня 2018 року.

Отримано ліцензію на здійснення господарської діяльності з медичної практики, згідно наказу МОЗ України від 31.08.2018 р. № 1581.

В центрі працює 5 амбулаторій загальної практики сімейної медицини:

Обухівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини № 1

Обухівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини № 2

Обухівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини № 3

Обухівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини № 4

Обухівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини № 5

та черговий кабінет Обухівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 5.

Головний обов’язок лікаря первинної медичної допомоги – вчасно попередити або виявити захворювання на ранній стадії. А також надати невідкладну допомогу при гострих станах і раптових погіршеннях стану здоров’я: високій температурі тіла, гострому та раптовому болю, порушенні серцевого ритму, кровотечі, інших станах, захворюваннях, отруєннях і травмах, що потребують невідкладної допомоги.

Лікар первинної допомоги, згідно з відповідним протоколом лікування, обстежує пацієнта та призначає необхідні аналізи, більшість з яких будуть проводитися одразу в амбулаторії. На основі отриманої інформації сімейний лікар приймає рішення про лікування як гострих, так і хронічних станів пацієнта.

За необхідності сімейний лікар дає направлення до профільних спеціалістів. Також приймає рішення щодо:

  • профілактики захворювань у груп ризику;

  • вакцинації;

  • видачі медичних довідок та лікарняних листків;

  • видачі рецептів за програмою відшкодування вартості ліків «Доступні ліки», у тому числі рецепти на ліки для хронічних хворих.

В амбулаторіях загальної практики сімейної медицини працює – 23 лікарі, 35 медичних сестер, 5 молодших медичних сестер.

В амбулаторіях КНП ОМР «Обухівський МЦ ПМСД» функціонує 23 ліжка денного стаціонару. Основна навантаженість по захворюваннях припадає на хвороби системи кровообігу та гострі респіраторні захворювання.

За 2018 рік лікарів 100 % забезпечено комп’ютерним обладнанням. Для заключення декларацій на медичне обслуговування, встановлено медичну інформаційну систему Helsi.me, проведено навчання з медичним персоналом для роботи в даній системі. З пацієнтами заключено декларації на медичне обслуговування. Введено в дію електронну реєстратуру та електронну картку пацієнта. Для зручності пацієнтів створено on-line запис на прийом до лікаря через електронну медичну систему для пацієнтів та лікарів Helsi.me.

Заключено договір з Національною службою здоров´я України на 2019 рік.